ONLİNE ALIŞVERİŞ

info@beykon.com   +90 332 345 0 344   +90 332 345 0 344
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BEYKON MERDİVEN - İSKELE


2011 yılında kurulan Beykon Madeni Eşya Konya Kaplamacılar Sanayi bölgesinde imalata devam etmektedir. Ürün ve üretim teknolojisi üzerine araştırma geliştirme çalışmaları, mesleki eğitim çalışmaları, pazar araştırmaları ile sektörel çevre ilişkilerinin güçlendirilmesi çalışmalarına ağırlık verilmiştir.

Alüminyum Profesyonel Merdivenler,Akrobat Merdivenler, Modüler İskele Sistemleri, Ev, ofis içi kullanım Merdivenleri, Dış cephe Asma İskele elemanları, Endüstriyel Tesisler için isteğe özel platform ve geçiş elemanları, Stok Sahaları için çözümler ve bunlarla ilgili tüm ekipmanlarının Ar-ge çalışmaları, tasarımı, üretimi ve pazarlamasıdır.

Hedef ve Değerlerimiz

Sektördeki gelişmeleri ve dünyadaki konjonktürü yakından takip eden firmamız, hizmet verdiği sektörlerdeki müşterilerinin gereksinimlerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket etmektedir. Bunun gereği olarak önceliğimiz tüm anlamlarıyla kalitedir. Kalite bizim için müşterilerimizin beklentileridir. Bu beklentilerin her zaman karşılanacağı bizim güvencemiz altında olacaktır.

Sürekli başarılı olmanın, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini, maliyetini devamlı iyileştirme stratejileri; yönetsel değerlerimizin merkezinde yer almaktadır. Bu nedenle Beykon Madeni Eşya olarak, kişisel, profesyonel, kurumsal gelişim ve yenilikler için fırsatlar sunmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktır. Kalite politikalarımız doğrultusunda, iç ve dış pazara yüksek kalitede ürün ve hizmet arz ederek güvenilir imajımızı sürekli hale getirmek vazgeçilmez önceliğimizdir.

Kariyer
Madeni eşya sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak. Uluslararası standartlara uygun üretimler gerçekleştirmek temel misyonumuzdur. Kendimizi yenilemek ve markamızı kalite ile bağdaşmış bir marka olarak yükseklere taşımak da temel misyonumuza ektir.

Online Katalog

Üretim Tesisi

islami sohbetler islami sohbet dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami chat dini chat istanbul halı yıkama